image/svg+xml Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml
.

Naše restaurace se zahrádkou - Praha 5

Kam v Praze na pivo? Do Krčmy!

Kam v Praze na pivo? Smíchovská Krčma je jasnou volbou! Našim zakázníkům chceme dopřát nejenom správně orosené kvalitní pivo, chutná jídla a vstřícný personál. Neméně důležité je i prostředí. Právě proto jsme pro Vás zrekonstruovali nevyužité prostory, abyste si v parném letním dni mohli dobré jídlo a pivo pěkně na zahrádce. A že na Smíchově nemůže být pěkně? Vsaďte se, že ano!

Restaurace se zahrádkou

Naše restaurace se zahrádkou je pro Vás otevřena každý den od 11:00 do 23:00. Usilovně pracujeme jak na udržení vysoké kvality piva a pokrmů, tak i na zušlechťování naší zahrádky, abyste se u nás cítili co nejlépe.

Kam na pivo v Praze? Do Krčmy!Naše restaurace se zahrádkouRestaurace se zahrádkou - Praha 6 Smíchov

Smíchov a většina části Praha 5 je betonovo-cihlovou džunglí. Naším cílem bylo vytvořit pro naše zákazníky skutečnou oázu klidu a zeleně. Jak se nám to podařilo můžete přijít sami vyzkoušet.

Restaurace se zahrádkou

Zahrádka restaurace v roce 2022

O zahrádku naší restaurace neustále pečujeme a každý rok dále zvelebujeme. Stejně tak tomu je i v roce 2022. Díky množství zeleně udržujeme zahrádku v parných dnech, i přes umístění ve vnitrobloku, ve velmi příjemných teplotách.

Restaruace se zahrádkou v roce 2022Venkovní posezení resturaceZahrádka restaurace

Rekonstrukce naší restaurace se zahrádkou

Aby bylo vidět, že neleníme a děláme pro naše zákazníky maximum, pořídili jsme pro Vás i důkazní materiál z rekonstrukce nevyužitého dvorku na posezení na zahrádce.

Rekonstrukce naší restaurace se zahrádkouBrzy bude restaruace se zahradouAby bylo kam na pivo v Praze Restaurace bude mít zahraduKdyž zahrádka, tak altán!Restaurace se zahrádkou na Smíchově